NEMOKAMAS pristatymas visiems užsakymams, kurių suma viršija 25€ ir toks bus visada!

Pristatymas

Visos mūsų prenumeratos dėžutės telpa į daugumą standartinių pašto dėžučių. Viską siunčiame per vietinį pašto vežėją, o užsakymai gali užtrukti 7–10 darbo dienų dėl dabartinių pasaulinių įvykių.

Būkite tikri, kad stebime visus savo pristatymus.

Jei dėl kokių nors priežasčių negavote savo užsakymo per septynias darbo dienas, parašykite mums el. laišką adresu info@ffs.co.uk ir mes padarysime viską, ką galime, kad jums padėtume.

Visiems pasikartojantiems pristatymams, kurių vertė viršija 25 GBP, galima nemokamai pristatyti viską, kas mažesnė nei 25 GBP, bus taikomas 2.20 GBP mokestis už pristatymą Jungtinėje Karalystėje, tačiau jis bus didesnis kituose regionuose.

Grąžinimas

Esame įsitikinę, kad jums patiks naujasis FFS skustuvas, tačiau, jei turite problemų dėl produkto ir prenumeratos, rašykite mums el. paštu info@ffs.co.uk. Kadangi siūlome nemokamą pristatymą, deja, negalime pasiūlyti nemokamo grąžinimo paslaugos, nebent jūsų gaminys yra sugedęs.

Visas prekes prašome grąžinti žemiau nurodytu adresu su savo užsakymo patvirtinimo numeriu. Rekomenduojame naudotis registruoto pristatymo paslauga, nes pamestos prekės negali būti kompensuojamos.

FFS Beauty Ltd, Unit 8, Heritage Park, Hayes Way, Cannock, WS11 7LT.