NEMOKAMAS pristatymas visiems užsakymams, kurių suma viršija 25€ ir toks bus visada!

Privatumo politika

FFS Beauty Ltd („Mes“) įsipareigoja saugoti ir gerbti jūsų privatumą.

Ši politika (kartu su mūsų Naudojimo sąlygos ir visi kiti jame nurodyti dokumentai) nustato pagrindą, kuriuo remdamiesi mes tvarkysime bet kokius iš jūsų surinktus arba jūsų pateiktus asmens duomenis.  Atidžiai perskaitykite toliau pateiktą informaciją, kad suprastumėte mūsų požiūrį ir praktiką, susijusią su jūsų asmens duomenimis ir kaip su jais elgsimės. Apsilankę www.ffs.co.uk sutinkate su šioje politikoje aprašyta praktika ir sutinkate su ja.

ES bendrosios duomenų apsaugos tikslais (GDPR), yra duomenų valdytojas FFS grožis Ltd. Esame uždaroji akcinė bendrovė, registruota Anglijoje ir Velse (įmonės numeris 09390238), o mūsų adresas korespondencijai yra: FFS grožis Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU.

Informacija, kurią renkame iš jūsų

Mes rinksime ir tvarkysime šiuos duomenis apie jus:

 • Informacija, kurią mums suteikiate. Tai informacija apie jus, kurią pateikiate mums užpildydami formas mūsų svetainėje www.ffs.co.uk (mūsų svetainėje) arba susirašinėdami su mumis telefonu, el. paštu ar kitu būdu. Tai apima informaciją, kurią pateikiate, kai registruojatės naudotis mūsų svetaine, užsiprenumeruojate mūsų paslaugą, ieškote produkto, pateikiate užsakymą mūsų svetainėje, dalyvaujate konkurse, reklamoje ar apklausoje, žiūrite vaizdo įrašus, skaitote straipsnius ir pranešate apie problemą mūsų svetainėje. Informacija, kurią mums pateikiate, gali būti jūsų vardas, adresas, gimimo data, el. pašto adresas ir telefono numeris, finansinė ir kredito kortelės informacija, asmens aprašymas ir nuotrauka.
 • Jūsų banko informacija niekada nepasiekiama FFS grožis Ltd. Visas operacijas tvarko mūsų mokėjimų tvarkytojas, kuris specializuojasi mokėjimų internetu apdorojime. Mūsų mokėjimų procesorius yra Stripe (https://stripe.com/payment-terms/legal). Klientai mūsų mokėjimų tvarkytojui pateikia tik neskelbtiną / kredito informaciją (kredito kortelės duomenis, finansinius duomenis ir kt.). Todėl jūsų slapta / kredito informacija nebus saugoma mūsų serveriuose. Stripe turi savo privatumo politiką – žr.https://stripe.com/gb/privacy).
 • Informacija, kurią renkame apie jus. Kiekvienu jūsų apsilankymu mūsų svetainėje naudojame trečiųjų šalių „Google Analytics“ slapukus, esančius ten, kad galėtume suteikti vartotojams geresnę vartotojo patirtį. Mes automatiškai rinksime šią informaciją:
 • Jūsų vardas ir kontaktinė informacija (įskaitant el. pašto adresą) ir bet kokia kita kontaktinė informacija, kurią pateikiate mums, kai pateikiate užklausą šioje svetainėje;
 • informaciją, kurią pateikiate, jei pranešate apie problemą šioje svetainėje;
 • bet kokios korespondencijos įrašai, kai susisiekiate su mumis;
 • techninę informaciją, įskaitant interneto protokolo (IP) adresą, naudojamą kompiuteriui prijungti prie interneto, prisijungimo informaciją, naršyklės tipą ir versiją, naršyklės papildinių tipus ir versijas, operacinę sistemą ir platformą;
 • informaciją apie jūsų apsilankymą, įskaitant visą vienodą išteklių lokatorių (URL), paspaudimų srautą į mūsų svetainę, per ją ir iš jos (įskaitant datą ir laiką), produktus, kuriuos peržiūrėjote ar ieškojote, jūsų pirkimo įpročius, socialinių tinklų profilį, puslapio atsakymų laiką, atsisiuntimo klaidos, apsilankymų tam tikruose puslapiuose trukmė, puslapių sąveikos informacija (pvz., slinkimas, paspaudimai ir pelės žymeklio užvedimas), metodai, naudojami naršant iš puslapio, ir bet koks telefono numeris, naudojamas skambinant mūsų klientų patirties komandos numeriu.
 • Informacija, kurią gauname iš kitų šaltinių. Tai informacija, kurią gauname apie jus, jei naudojatės bet kuria kita mūsų valdoma svetaine ar kitomis mūsų teikiamomis paslaugomis. Tokiu atveju mes informuosime jus, kai tuos duomenis rinksime, jei ketiname tais duomenimis dalytis viduje ir sujungti juos su šioje svetainėje surinktais duomenimis. Taip pat pasakysime, kokiu tikslu dalinsimės ir sujungsime jūsų duomenis. Niekada nepirksime ir neparduosime tokios informacijos, tačiau glaudžiai bendradarbiaujame su trečiosiomis šalimis (įskaitant, pavyzdžiui, verslo partnerius, techninių, mokėjimo ir pristatymo paslaugų subrangovus, reklamos tinklus, analizės teikėjus, paieškos informacijos teikėjus, kredito informacijos agentūras ). Informuosime jus, kai iš jų gausime informaciją apie jus ir kokiais tikslais ketiname tą informaciją naudoti.

Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad atskirtų jus nuo kitų mūsų svetainės vartotojų. Tai padeda mums suteikti jums gerą patirtį naršant mūsų svetainėje ir taip pat leidžia tobulinti mūsų svetainę. Išsamios informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir jų naudojimo tikslus rasite mūsų Slapukų politika.

Informacijos panaudojimas

Apie jus saugomą informaciją naudojame šiais būdais:

 • Informacija, kurią mums suteikiate. Naudosime šią informaciją:
 • vykdyti savo įsipareigojimus, kylančius iš bet kokių sutarčių, sudarytų tarp jūsų ir mūsų, ir pateikti jums informaciją, produktus ir paslaugas, kurių jūs reikalaujate iš mūsų;
 • suteikti jums informacijos apie kitas mūsų siūlomas prekes ir paslaugas, panašias į tas, kurias jau įsigijote ar paklausėte;
 • suteikti jums arba leisti pasirinktoms trečiosioms šalims teikti jums informaciją apie prekes ar paslaugas, kurios, mūsų nuomone, gali jus sudominti. Jei esate esamas klientas, mes susisieksime su jumis tik elektroninėmis priemonėmis (el. paštu arba SMS žinute) ir pateiksime informaciją apie prekes ir paslaugas, panašias į tas, kurios buvo ankstesnio pardavimo ar derybų dėl pardavimo jums objektas. Jei esate naujas klientas ir kai leidžiame pasirinktoms trečiosioms šalims naudoti jūsų duomenis, mes (ar jos) susisieksime su jumis elektroninėmis priemonėmis tik tuo atveju, jei sutiksite. Jei nenorite, kad tokiu būdu naudotume jūsų duomenis arba perduotume jūsų duomenis trečiosioms šalims rinkodaros tikslais, praneškite mums el. info@ffs.co.uk;
 • pranešti apie mūsų paslaugos pakeitimus;
 • užtikrinti, kad turinys iš mūsų svetainės būtų pateikiamas jums ir jūsų kompiuteriui efektyviausiu būdu.
 • Informacija, kurią renkame apie jus. Naudosime šią informaciją:
 • administruoti mūsų svetainę ir atlikti vidines operacijas, įskaitant trikčių šalinimo, duomenų analizės, testavimo, tyrimų, statistikos ir apklausų tikslus;
 • stebėti ir tobulinti mūsų svetainę, siekiant užtikrinti, kad turinys būtų pateikiamas efektyviausiu būdu jums ir jūsų kompiuteriui;
 • leisti jums naudotis interaktyviomis mūsų paslaugos funkcijomis, kai pasirenkate tai daryti;
 • kaip dalį mūsų pastangų, kad mūsų svetainė būtų saugi ir saugi;
 • išmatuoti ar suprasti reklamos, kurią teikiame jums ir kitiems, efektyvumą ir pateikti jums tinkamą reklamą;
 • teikti pasiūlymus ir rekomendacijas jums ir kitiems mūsų svetainės naudotojams dėl prekių ar paslaugų, kurios gali jus ar juos sudominti.
 • Informacija, kurią gauname iš kitų šaltinių. Šią informaciją sujungsime su informacija, kurią mums pateikiate, ir informacija, kurią renkame apie jus. Šią informaciją ir bendrą informaciją naudosime aukščiau nurodytais tikslais (atsižvelgiant į gaunamos informacijos tipus).

Jūsų informacijos atskleidimas

Jūs sutinkate, kad mes turime teisę dalytis jūsų asmenine informacija su:

 • Bet kuris mūsų grupės narys, ty mūsų dukterinės įmonės, mūsų pagrindinė kontroliuojančioji bendrovė ir jos dukterinės įmonės, kaip apibrėžta 1159 m. JK įmonių įstatymo 2006 skirsnyje.
 • Pasirinktos trečiosios šalys, įskaitant:
 • verslo partneriams, tiekėjams ir subrangovams vykdyti bet kokią sutartį, kurią sudarome su jais ar jumis;
 • reklamuotojai ir reklamos tinklai, kuriems reikalingi duomenys, kad būtų galima pasirinkti ir teikti jums ir kitiems susijusius skelbimus.  Reklamuotojams informacijos apie identifikuojamus asmenis neatskleidžiame, tačiau pateiksime jiems apibendrintą informaciją apie savo vartotojus (pavyzdžiui, galime informuoti, kad bet kurią dieną jų reklamą spustelėjo 500 jaunesnių nei 30 metų moterų). Taip pat galime naudoti tokią apibendrintą informaciją, kad padėtume reklamuotojams pasiekti tokią auditoriją, kuriai jie nori taikyti (pvz., moteris SW1). Mes galime panaudoti iš jūsų surinktus asmens duomenis, kad galėtume patenkinti reklamuotojų pageidavimus, rodydami jų reklamą tai tikslinei auditorijai;
 • analizės ir paieškos sistemų teikėjai, kurie padeda mums tobulinti ir optimizuoti mūsų svetainę;
 • kredito informacijos agentūros, kad įvertintų jūsų kredito balą, jei tai yra sąlyga, kad mes sudarytume su jumis sutartį.

Mes atskleisime jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims:

 • Tuo atveju, kai parduodame ar perkame bet kokį verslą ar turtą, tokiu atveju galime atskleisti jūsų asmens duomenis būsimam tokio verslo ar turto pardavėjui ar pirkėjui.
 • If FFS grožis Ltd. arba iš esmės visą jos turtą įsigijo trečioji šalis, tokiu atveju jos turimi asmens duomenys apie savo klientus gali būti vienas iš perduodamų turtų.
 • Jei turime pareigą atskleisti arba dalytis jūsų asmens duomenimis, kad įvykdytume bet kokią teisinę prievolę arba kad vykdytume ar pritaikytume mūsų Naudojimo sąlygos or tiekimo sąlygos ir kiti susitarimai; arba apsaugoti teises, nuosavybę ar saugumą FFS grožis Ltd, mūsų klientams ar kitiems. Tai apima keitimąsi informacija su kitomis įmonėmis ir organizacijomis siekiant apsisaugoti nuo sukčiavimo ir sumažinti kredito riziką.

Reikalaujame, kad visos trečiosios šalys gerbtų jūsų asmens duomenų saugumą ir tvarkytų juos pagal įstatymus.

Kur mes saugome jūsų asmens duomenis

Duomenys, kuriuos renkame iš jūsų, gali būti perduoti ir saugomi ne Europos ekonominės erdvės (EEE) paskirties vietoje. Jį taip pat gali apdoroti ne EEE dirbantys darbuotojai, dirbantys mums arba vienam iš mūsų tiekėjų. Tai apima darbuotojus, kurie, be kita ko, užsiima jūsų užsakymo įvykdymu, mokėjimo duomenų apdorojimu ir pagalbos paslaugų teikimu. Pateikdami savo asmens duomenis sutinkate su šiuo perdavimu, saugojimu ar tvarkymu. Kiekvieną kartą, kai perduodame jūsų asmens duomenis iš EEE, užtikriname, kad jiems būtų suteiktas panašus apsaugos lygis, užtikrindami, kad būtų įgyvendinta bent viena iš šių apsaugos priemonių:

Mes perduosime jūsų asmens duomenis tik į šalis, kurios, Europos Komisijos nuomone, užtikrina tinkamą asmens duomenų apsaugos lygį. Daugiau informacijos žr Europos Komisija: asmens duomenų apsaugos tinkamumas ne ES šalyse.

Kai naudojame tam tikrus paslaugų teikėjus, galime sudaryti konkrečias Europos Komisijos patvirtintas sutartis, kuriose asmens duomenims suteikiama tokia pati apsauga kaip ir Europoje. Daugiau informacijos žr Europos Komisija: Pavyzdinės sutarčių dėl asmens duomenų perdavimo trečiosioms šalims.

Kai naudojame JAV įsisteigusius teikėjus, galime jiems perduoti duomenis, jei jie yra privatumo skydo dalis, pagal kurią reikalaujama, kad jie užtikrintų panašią apsaugą, kaip ir Europos ir JAV dalijami asmens duomenys. Daugiau informacijos žr Europos Komisija: ES ir JAV privatumo skydas.

Visa informacija, kurią mums pateikiate, yra saugoma mūsų saugiuose serveriuose. Visos mokėjimo operacijos bus užšifruotos naudojant SSL (Secure Socket Layer) šifravimą. Jei mes jums suteikėme (arba pasirinkote) slaptažodį, leidžiantį pasiekti tam tikras mūsų svetainės dalis, jūs esate atsakingi už šio slaptažodžio konfidencialumą. Prašome su niekuo nesidalyti slaptažodžiu.

Deja, informacijos perdavimas internetu nėra visiškai saugus. Nors darysime viską, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis, įskaitant mūsų svetainės patikrinimą, ar nėra saugumo spragų, tačiau negalime garantuoti į mūsų svetainę perduodamų jūsų duomenų saugumo; bet koks perdavimas yra jūsų pačių rizika. Gavę jūsų informaciją, taikysime griežtas procedūras ir saugos priemones, siekdami užkirsti kelią neteisėtai prieigai.

Jūsų teisinės teisės

Tam tikromis aplinkybėmis pagal duomenų apsaugos įstatymus turite teises, susijusias su jūsų asmens duomenimis.

prašymas prieiga į savo asmens duomenis (paprastai žinomas kaip „duomenų subjekto prieigos prašymas“). Tai leidžia jums gauti mūsų turimų apie jus asmens duomenų kopiją ir patikrinti, ar juos tvarkome teisėtai.

Prašyti taisyti asmens duomenų, kuriuos mes turime apie jus. Tai leidžia jums ištaisyti visus mūsų turimus neišsamius ar netikslius duomenis, nors gali tekti patikrinti naujų mūsų pateiktų duomenų tikslumą.

Prašyti ištrinti jūsų asmens duomenų. Tai leidžia jums paprašyti mūsų ištrinti arba pašalinti asmens duomenis, jei nėra rimtos priežasties, kodėl mes toliau juos tvarkysime. Jūs taip pat turite teisę prašyti mūsų ištrinti arba pašalinti jūsų asmeninius duomenis, jei sėkmingai pasinaudojote teise prieštarauti tvarkymui (žr. Toliau), kai mes galbūt neteisėtai apdorojome jūsų informaciją arba kai mes privalome ištrinti jūsų asmens duomenis į laikytis vietos įstatymų. Tačiau atminkite, kad ne visada galime įvykdyti jūsų prašymą ištrinti duomenis dėl konkrečių teisinių priežasčių, apie kurias jums bus pranešta, jei taikoma, jūsų prašymo metu.

Objektas apdorojamas jūsų asmens duomenų, kai mes remiamės teisėtu (ar trečiosios šalies) interesu ir yra kažkas, kas susiję su jūsų konkrečia situacija, dėl ko norite prieštarauti, kad būtų tvarkomas šis pagrindas, nes manote, kad tai daro poveikį jūsų pagrindinėms teisėms ir laisvėms . Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kur mes tvarkome jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Kai kuriais atvejais galime parodyti, kad turime svarių teisėtų priežasčių tvarkyti jūsų informaciją, kuri viršija jūsų teises ir laisves.

Prašyti apriboti apdorojimą savo asmens duomenų. Tai leidžia jums prašyti mūsų sustabdyti jūsų asmens duomenų tvarkymą šiais atvejais: (a) jei norite, kad mes nustatytume duomenų tikslumą; (b) kai mes naudojame duomenis neteisėtai, bet nenorite, kad juos ištrintume; (c) kai jums reikia, kad turėtume duomenis, net jei mes jų nebereikalingi, nes jums jų reikia teisiniams reikalavimams pareikšti, įgyvendinti ar apginti; arba (d) jūs prieštaravote, kad mes naudojame jūsų duomenis, bet mes turime patikrinti, ar turime svarbesnių teisėtų priežasčių juos naudoti.

Paprašykite perkėlimo savo asmens duomenų jums arba trečiajai šaliai. Mes pateiksime jums arba jūsų pasirinktai trečiajai šaliai jūsų asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu, kompiuterio skaitomu formatu. Atminkite, kad ši teisė taikoma tik automatizuotai informacijai, kurią iš pradžių davėte mums naudoti, arba kai mes naudojome informaciją su jumis sudaryti sutartis.

Bet kada atsiimti sutikimą kur mes remiamės sutikimu tvarkyti jūsų asmens duomenis. Tačiau tai neturės įtakos bet kokio apdorojimo, atlikto prieš atšaukiant sutikimą, teisėtumui. Jei atšauksite savo sutikimą, gali būti, kad negalėsime jums pateikti tam tikrų produktų ar paslaugų. Mes jums patarsime, ar taip atsitiks tuo metu, kai atšauksite sutikimą.

Jei norite pasinaudoti bet kuria iš aukščiau išvardytų teisių, susisiekite su mumis adresu info@ffs.co.uk.

Jūs turite teisę prašyti mūsų netvarkyti Jūsų asmens duomenų rinkodaros tikslais. Paprastai mes jus informuosime (prieš rinkdami jūsų duomenis), jei ketiname naudoti jūsų duomenis tokiais tikslais arba ketiname tokiais tikslais atskleisti jūsų informaciją kokiai nors trečiajai šaliai. Savo teise neleisti tvarkyti tokių duomenų galite pasinaudoti pažymėdami tam tikrus langelius formose, kurias naudojame rinkdami jūsų duomenis, vadovaudamiesi atsisakymo nuorodomis bet kuriame jums atsiųstame rinkodaros pranešime arba susisiekę su mumis el. info@ffs.co.uk.

Mūsų svetainėje retkarčiais gali būti nuorodų į mūsų partnerių tinklų, reklamuotojų ir susijusių įmonių svetaines ir iš jų.  Jei paspausite nuorodą į bet kurią iš šių svetainių, atkreipkite dėmesį, kad šios svetainės turi savo privatumo politiką ir kad mes neprisiimame jokios atsakomybės ar įsipareigojimų už šią politiką.  Prieš pateikdami asmeninius duomenis šioms svetainėms, peržiūrėkite šias taisykles.

Mes niekada nenaudosime jūsų asmeninės informacijos jokiems kitiems tikslams, nei nurodyta aukščiau. Jei norėtume naudoti jūsų asmeninę informaciją kitais tikslais, nei nurodyta aukščiau, prieš tai darydami susisieksime su jumis ir paprašysime jūsų sutikimo.

Kiek laiko naudosite mano asmeninius duomenis?

Pagal įstatymus privalome saugoti pagrindinę informaciją apie savo klientus (įskaitant kontaktinius, tapatybės, finansinius ir operacijų duomenis) šešerius metus po to, kai jie nustoja būti klientais mokesčių tikslais.

Tam tikromis aplinkybėmis galite paprašyti mūsų ištrinti jūsų duomenis: daugiau informacijos rasite aukščiau esančiame Prašymas ištrinti.

Tam tikromis aplinkybėmis mes galime anonimizuoti jūsų asmens duomenis (kad jų nebebūtų galima susieti su jumis) tyrimų ar statistikos tikslais. Tokiu atveju mes galime naudoti šią informaciją neribotą laiką be jokio kito perspėjimo.

Pakeitimai mūsų privatumo politikoje

Visi mūsų privatumo politikos pakeitimai ateityje bus paskelbti šiame puslapyje ir, jei reikia, jums bus pranešti el. Paštu. Jei norite pamatyti mūsų privatumo politikos atnaujinimus ar pakeitimus, dažnai patikrinkite dar kartą.

Kontaktai

Klausimai, komentarai ir prašymai dėl šios privatumo politikos yra laukiami ir turėtų būti adresuoti info@ffs.co.uk.