NEMOKAMAS pristatymas visiems užsakymams, kurių suma viršija 25€ ir toks bus visada!

Grąžinimo politika

1.0 Šios sąlygos

1.1 Ką apima šios sąlygos. Tai yra sąlygos, kuriomis mes tiekiame jums produktus, nesvarbu, ar tai prekės, paslaugos ar skaitmeninis turinys.

1.2 Kodėl turėtumėte juos perskaityti. Prieš pateikdami mums užsakymą, atidžiai perskaitykite šias sąlygas. Šiose sąlygose nurodoma, kas mes esame, kaip teiksime jums produktus, kaip jūs ir mes galime pakeisti ar nutraukti sutartį, ką daryti iškilus problemai ir kita svarbi informacija. Jei manote, kad šiose sąlygose yra klaida arba reikia atlikti pakeitimus, susisiekite su mumis ir aptarkite.

2.0 Informacija apie mus ir kaip su mumis susisiekti

2.1 Kas mes esame. Esame FFS Beauty Ltd., prekiaujanti kaip „FFS Beauty Ltd“, Anglijoje ir Velse registruota įmonė. Mūsų įmonės registracijos numeris yra 09390238, o registruota buveinė yra adresu FFS Beauty Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU. Mūsų registruotas PVM mokėtojo kodas yra 216137728.

2.2 Kaip su mumis susisiekti. Su mumis galite susisiekti paskambinę mūsų klientų patirties komandai 01543 648044 arba parašydami mums el. info@ffs.co.uk ir FFS Beauty Ltd, Morgan's Business Park 14 skyrius, Bettys Lane, Norton Canes, Stafordšyras, WS11 9UU.

2.3 Kaip galime su jumis susisiekti. Jei turėsime su jumis susisiekti, tai padarysime telefonu arba rašydami el. pašto adresu arba pašto adresu, kurį mums nurodėte savo paskyroje.
2.4 „Rašymas“ apima el. Kai šiose sąlygose vartojame žodžius „rašyti“ arba „parašyta“, tai apima el. laiškus.

3.0 Mūsų sutartis su jumis

3.1 Kaip mes priimsime jūsų užsakymą. Priimsime jūsų užsakymą, kai išsiųsime jums el. laišką, kad jį patvirtintume ir priimtume, tada tarp jūsų ir mūsų bus sudaryta sutartis.
3.2 Jei negalime priimti jūsų užsakymo. Jei negalėsime priimti jūsų užsakymo, apie tai jus informuosime ir neapmokestinsime už prekę. Taip gali būti dėl to, kad prekės nėra sandėlyje, dėl netikėtų išteklių apribojimų, kurių negalėjome pagrįstai planuoti, dėl to, kad jūsų mokėjimo būdas buvo atmestas, dėl to, kad nustatėme klaidą prekės kainoje ar aprašyme arba negalime laikytis jūsų nurodyto pristatymo termino.
3.3 Jūsų užsakymo numeris. Jūsų užsakymui priskirsime užsakymo numerį (prenumeratos identifikatoriaus formatu) ir pasakysime, kas tai yra, kai priimsime užsakymą. Mums padės, jei susisiekdami su mumis dėl užsakymo galėsite pasakyti užsakymo numerį.

4.0 Mūsų gaminiai

4.1 Produktai gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotų paveikslėliuose. Mūsų svetainėje esantys gaminių vaizdai yra tik iliustravimo tikslais. Nors dėjome visas pastangas, kad spalvos būtų rodomos tiksliai, negalime garantuoti, kad įrenginio spalvų rodymas tiksliai atspindės gaminių spalvą. Jūsų gaminys gali šiek tiek skirtis nuo pateiktų paveikslėlių.
4.2 Produkto pakuotė gali skirtis. Produkto pakuotė gali skirtis nuo pavaizduotos mūsų svetainės paveikslėliuose.

5.0 Jūsų teisės daryti pakeitimus 

Jei norite pakeisti užsakytą prekę, susisiekite su mumis. Informuosime, jei pakeitimas bus įmanomas. Jei įmanoma, mes jus informuosime apie bet kokius prekės kainos, tiekimo laiko ar bet kokio kito reikalo pasikeitimus, kurių prireiktų dėl jūsų prašomo pakeitimo ir paprašysime patvirtinti, ar norite tęsti pakeisti. Jei negalime atlikti pakeitimo arba pakeitimo padariniai jums nepriimtini, galbūt norėsite nutraukti sutartį (žr. 8 punktą – Jūsų teisės nutraukti sutartį).

6.0 Mūsų teisės daryti pakeitimus

6.1 Nedideli gaminių pakeitimai. Galime pakeisti prekę:
6.1.1 atspindėti atitinkamų įstatymų ir norminių reikalavimų pasikeitimus. Šie pakeitimai neturės įtakos jūsų gaminio naudojimui, tačiau gali turėti įtakos gaminant produktą naudojamų medžiagų tipui ar kilmei; ir
6.1.2 atlikti nedidelius techninius pakeitimus ir patobulinimus, pavyzdžiui, pagerinti gamybos procesą, medžiagų kokybę ar vartotojo patirtį. Šie pakeitimai neturės įtakos jūsų gaminio naudojimui.
6.2 Svarbesni produktų ir šių sąlygų pakeitimai. Be to, kartais mums gali tekti atlikti reikšmingesnių šių sąlygų ar produkto pakeitimų, bet jei tai padarysime, apie tai jus informuosime, o jūs galite susisiekti su mumis, kad nutrauktume sutartį prieš įsigaliojant pakeitimams ir sugrąžintume pinigus už bet kokius produktus. sumokėjo, bet negavo.

7.0 Prekių tiekimas

7.1 Pristatymo išlaidos. Pristatymo išlaidos bus nurodytos mūsų svetainėje.
7.2 Kada mes pateiksime produktus. Užsakymo metu informuosime, kada pateiksime prekes. Jei produktai yra nuolatinės paslaugos arba prenumerata (-os), užsakymo metu taip pat pasakysime, kada ir kaip galite nutraukti sutartį. Konkrečią informaciją apie savo FFS Beauty prenumeratą galite rasti prisijungę prie „Mano paskyros“ srities www.ffs.co.uk ir spustelėję nuorodą „Išsami paskyros informacija“.
7.2.1 Jei prekės yra prekės (perkamos vienkartiniu būdu). Jei prekės yra prekės, mes jas jums pristatysime kuo greičiau (paprastai per 3-5 darbo dienas) ir bet kuriuo atveju per 30 dienų nuo jūsų užsakymo priėmimo dienos.
7.2.2 Jei produktai yra nuolatinis prekių gavimo prenumerata. Mes tieksime jums prekes pagal jūsų Prenumeratos sąlygas, kol nutrauksite sutartį, kaip aprašyta 8 punkte, arba nutrauksime sutartį raštu jums pranešę, kaip aprašyta 10 punkte. 
7.3 Mes neatsakome už vėlavimus, kurių mes negalime kontroliuoti. Jei mūsų produktų tiekimas atidėtas dėl įvykio, kurio mes negalime kontroliuoti, mes kuo greičiau su jumis susisieksime ir informuosime ir imsimės veiksmų, kad vėlavimo poveikis būtų kuo mažesnis. Jei tai padarysime, nebūsime atsakingi už vėlavimus, atsiradusius dėl įvykio, tačiau jei yra rimto vėlavimo rizika, galite susisiekti su mumis, kad nutrauktumėte sutartį ir gautumėte grąžinimą už bet kokius produktus, už kuriuos sumokėjote, bet negavote per 30 dienų. .
7.4 Jei prekės pristatymo metu nesate namuose. Jei jūsų adresu niekas nepasiekia pristatymo ir produktų negalima išsiųsti per jūsų pašto dėžutę, „Royal Mail“ paprastai paliks jums raštelį, informuojantį, kaip pertvarkyti pristatymą (paprastai tai reiškia, kad gaminius reikia pasiimti iš vietinio rūšiavimo biuro). arba jie galėjo palikti jūsų siuntinį kaimynui).
7.5 Jūsų teisinės teisės, jei prekes pristatome pavėluotai. Jei prekes pristatome pavėluotai, turite juridines teises. Jei praleidome pristatymo terminą (šiuo metu 30 dienų dėl vėlavimų, nepriklausančių nuo mūsų kontrolės dėl Covid-19) bet kokioms prekėms sutartį galite laikyti tuoj pat pasibaigusia, jei taikoma bet kuri iš šių sąlygų:
7.5.1 atsisakėme pristatyti prekes;
7.5.2 pristatymas per pristatymo terminą buvo esminis (atsižvelgiant į visas reikšmingas aplinkybes); arba
7.5.3 prieš priimdami užsakymą pasakėte, kad pristatymas per pristatymo terminą yra būtinas.
7.6 Naujo pristatymo termino nustatymas. Jei nenorite, kad sutartis būtų iš karto pasibaigusi arba neturite to daryti pagal 7.5 punktą, galite nurodyti mums naują pristatymo terminą, kuris turi būti pagrįstas, ir jūs galite laikyti sutartį. kaip pabaigoje, jei nesilaikysime naujo termino.
7.7 Sutarties nutraukimas dėl pavėluoto pristatymo. Jei nuspręsite laikyti sutartį pasibaigusia dėl pavėluoto pristatymo pagal 7.5 arba 7.6 punktą, galite atšaukti bet kurios prekės užsakymą arba atmesti pristatytas prekes. Jei pageidaujate, galite atmesti arba atšaukti kai kurių tų prekių užsakymą (ne visų), nebent jas išskaidžius labai sumažėtų jų vertė. Po to grąžinsime visas Jūsų sumokėtas sumas už atšauktas prekes ir jų pristatymą. Jei prekės jums buvo pristatytos, turite jas grąžinti asmeniškai ten, kur jas pirkote, arba atsiųsti mums atgal. Skambinkite mūsų klientų patirties komandai 01543 648044 arba rašykite el info@ffs.co.uk
7.8 Kai tampate atsakingas už prekes. Už prekę, kuri yra prekė, būsite atsakingi nuo tada, kai prekę pristatysime jūsų nurodytu adresu.
7.9 Kai jums priklauso prekės. Jums priklauso prekė, kuri yra prekė, kai tik gausime visą apmokėjimą.
7.10 Kas atsitiks, jei nepateiksite mums reikiamos informacijos?. Mums reikės tam tikros informacijos iš jūsų, kad galėtume tiekti jums produktus, pavyzdžiui, produkto tipas ir jūsų vardas bei pavardė ir adresas. Paprastai šią informaciją galime gauti iš išsamios informacijos, pateiktos jūsų paskyroje mūsų svetainėje. Jei pateiksite mums neišsamią arba neteisingą informaciją, mes galime nutraukti sutartį (taip bus taikoma 10.2 punktas) arba sumokėti papildomą pagrįstą mokestį, kad kompensuotume mums bet kokį papildomą darbą, kurio dėl to reikia. Mes nebūsime atsakingi už pavėluotą produktų tiekimą ar jų dalies nepateikimą, jei tai įvyko dėl to, kad nepateikėte mums tikslios informacijos, kurios mums reikia per protingą laiką nuo to momento, kai jos paprašėme.
7.11 Priežastys, dėl kurių galime sustabdyti produktų tiekimą jums. Gali tekti sustabdyti produkto tiekimą:
7.11.1 spręsti technines problemas arba atlikti nedidelius techninius pakeitimus;
7.11.2 atnaujinti gaminį, kad jis atspindėtų atitinkamų įstatymų ir norminių reikalavimų pasikeitimus;
7.11.3 atlikti gaminio pakeitimus, kaip prašėte arba apie kuriuos mes jums pranešėme (žr. 6 punktą).
7.12 Jūsų teisės, jei sustabdome produktų tiekimą. Iš anksto susisieksime su jumis ir pranešime, kad sustabdysime gaminio tiekimą, nebent problema būtų skubi arba kritinė. Jei turėsime sustabdyti prekę, kainą pakoreguosime taip, kad nemokėtumėte už prekes, kol jos sustabdytos. Galite susisiekti su mumis norėdami nutraukti produkto sutartį, jei ją sustabdysime, arba pasakyti, kad ją sustabdysime, ir mes grąžinsime visas sumas, kurias iš anksto sumokėjote už produktą už laikotarpį po sutarties nutraukimo.
7.13 Mes taip pat galime sustabdyti produktų tiekimą, jei nesumokėsite. Jei nesumokėsite laiku arba jei dėl kokių nors priežasčių negalima apmokestinti jūsų debeto ar kredito kortelės sąskaitos, FFS Beauty Ltd. pasilieka teisę toliau bandyti apmokestinti jūsų debeto ar kredito kortelę savo nuožiūra. Jūs sutinkate nepriimti mūsų atsakomybės už banko mokesčius (ar kitus mokesčius), patirtus dėl mokėjimų jūsų sąskaitoje dėl to. Jei per 30 dienų nuo tada, kai mes jums priminsime, mokėjimas vis tiek neatliekamas, pasiliekame teisę sustabdyti jūsų prenumeratą, kol sumokėsite mums likusias sumas (žr. 12.5 punktą). Galime sustabdyti produktų tiekimą, kol nesumokėsite mums nesumokėtų sumų. Susisieksime su jumis ir pranešime, kad sustabdome produktų tiekimą. Mes nesustabdysime produktų, kai ginčijate neapmokėtą sąskaitą (žr. 12.8 punktą). Per laikotarpį, kuriam jie yra sustabdyti, už prekes neapmokestinsime. Be produktų sustabdymo, mes taip pat galime priskaičiuoti delspinigius už pradelstus mokėjimus (žr. 12.7 punktą).

8.0 Jūsų teisės nutraukti sutartį

8.1 Jūs visada galite nutraukti savo sutartį su mumis. Jūsų teisės nutraukus sutartį priklausys nuo to, ką įsigijote, ar nėra nieko blogo, kaip elgiamės ir kada nuspręsite nutraukti sutartį:
8.1.1 Jei tai, ką nusipirkote, yra klaidinga arba neteisingai aprašyta, galite turėti teisinę teisę nutraukti sutartį (arba norint, kad gaminys būtų pataisytas, pakeistas arba atliktas pakartotinis aptarnavimas, arba atgauti dalį ar visus savo pinigus), žr. 11 punktą;
8.1.2 Jei norite nutraukti sutartį dėl to, ką mes padarėme arba pasakėme, kad ketiname daryti, žr. 8.2 punktą;
8.1.3 Jei ką tik persigalvojote dėl produkto, žr 8.3 punktas. Galbūt galėsite susigrąžinti lėšas, jei esate per apsisprendimo laikotarpį, tačiau tai gali būti atskaitoma ir turėsite sumokėti bet kokių prekių grąžinimo išlaidas;
8.1.4 Visais kitais atvejais (jei nesame kalti ir nėra teisės persigalvoti), žr. 8.6 punktą.
8.2 Sutarties nutraukimas dėl to, ką padarėme ar ketiname daryti. Jei nutraukiate sutartį dėl 8.2.1–8.2.5 punktuose nurodytos priežasties, sutartis bus nedelsiant nutraukta ir mes grąžinsime jums visą sumą už visus nepateiktus produktus, taip pat galite turėti teisę į kompensaciją. Priežastys yra šios:
8.2.1 pranešėme jums apie būsimą produkto ar šių sąlygų pakeitimą, su kuriuo jūs nesutinkate (žr. 6.2 punktą);
8.2.2 pranešėme apie klaidą jūsų užsakytos prekės kainoje ar aprašyme ir jūs nenorite tęsti;
8.2.3 yra rizika, kad produktų tiekimas gali būti labai atidėtas dėl įvykių, kurių mes nekontroliuojame;
8.2.4 sustabdėme gaminių tiekimą dėl techninių priežasčių arba informuojame, kad ketiname juos sustabdyti dėl techninių priežasčių, kiekvienu atveju ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui; arba
8.2.5 turite teisinę teisę nutraukti sutartį dėl to, kad kažką padarėme neteisingai (įskaitant tai, kad pavėlavome pristatymą (žr. 7.6 punktą).
8.3 Naudojimasis teise persigalvoti (2013 m. vartotojų sutarčių reglamentai). Daugumos internetu įsigytų produktų atveju turite teisinę teisę per 14 dienų apsigalvoti ir susigrąžinti pinigus. Šios teisės pagal 2013 m. vartotojų sutarčių reglamentus yra išsamiau paaiškintos šiose sąlygose.
8.4 Kai neturite teisės persigalvoti. Jūs neturite teisės pakeisti savo nuomonės dėl sveikatos apsaugos ar higienos tikslais užplombuotų gaminių, kai jie buvo atidengti po to, kai juos gavote.
8.5 Kiek laiko turiu apsigalvoti? Jūs turite 14 dienų nuo tos dienos, kai (arba jūsų paskirtas asmuo) gavote prekes, nebent:
8.5.1 Jūsų prekės yra padalytos į kelis pristatymus skirtingomis dienomis. Tokiu atveju turite iki 14 dienų nuo tos dienos, kai jūs (arba jūsų paskirtas asmuo) gavote paskutinį siuntą, kad apsigalvotų dėl prekių.
8.5.2 Jūsų prekės yra reguliariai pristatomos per nustatytą laikotarpį (pavyzdžiui, prenumerata). Tokiu atveju turite iki 14 dienų nuo tos dienos, kai jūs (arba jūsų paskirtas asmuo) gaunate pirmąjį prekių pristatymą.
8.6 Sutarties nutraukimas, kai nesame kalti ir neturime teisės apsigalvoti. Net jei mes nesame kalti ir jūs neturite teisės apsigalvoti (žr. 8.1 punktą), vis tiek galite nutraukti sutartį prieš jos įvykdymą. Sutartis dėl prekių sudaroma, kai prekė pristatoma ir už ją sumokėta. Jei norite nutraukti sutartį tokiomis aplinkybėmis, tiesiog susisiekite su mumis ir praneškite mums. Sutartis baigsis ne anksčiau kaip po 1 kalendorinio mėnesio nuo tos dienos, kai susisiekiate su mumis. Grąžinsime bet kokį išankstinį mokėjimą už produktus, kurie jums nebus pateikti. Pavyzdžiui, jei pasakysite, kad norite nutraukti sutartį vasario 4 d., mes ir toliau tieksime produktą iki kovo 3 d. Mes apmokestinsime tik už prekės tiekimą iki kovo 3 d. ir grąžinsime visas sumas, kurias iš anksto sumokėjote už prekės tiekimą po kovo 3 d.

9.0 Kaip nutraukti sutartį su mumis (įskaitant, jei persigalvojote)

9.1 Pasakykite mums, kad norite nutraukti sutartį. Atsiųskite el. laišką mūsų klientų patirties komandai adresu cancel@ffs.co.uk. Nurodykite savo vardą, pavardę, namų adresą, išsamią užsakymo informaciją ir, jei įmanoma, telefono numerį ir el.
9.2 Kada apmokėsime grąžinimo išlaidas. Apmokėsime grąžinimo išlaidas:
9.2.1 jei gaminiai yra sugedę arba neteisingai aprašyti; arba
9.2.2 jei nutraukiate sutartį dėl to, kad pranešėme jums apie būsimą gaminio ar šių sąlygų pakeitimą, klaidą kainoje ar aprašyme, pristatymo vėlavimą dėl įvykių, kurių mes negalime kontroliuoti, arba dėl to, kad turite įstatyminę teisę tai padaryti to, ką padarėme neteisingai, rezultatas. Visais kitais atvejais (įskaitant tuos atvejus, kai naudojatės teise persigalvoti) turite sumokėti grąžinimo išlaidas.
9.3 Kaip mes jums grąžinsime pinigus. Grąžinsime jums už prekes sumokėtą kainą (įskaitant pristatymo išlaidas, jei reikia), tokiu būdu, kurį naudojote apmokėdami. Tačiau mes galime daryti išskaitymus iš kainos, kaip aprašyta toliau.
9.4 Išskaitymai iš grąžinamų pinigų, jei naudojatės teise persigalvoti. Jei naudojatės teise persigalvoti:
9.4.1 Mes galime sumažinti jums grąžinamą kainą (išskyrus pristatymo išlaidas), kad atspindėtų bet kokį prekių vertės sumažėjimą, jei tai įvyko dėl to, kad su jais elgėtės taip, kaip nebūtų leidžiama parduotuvėje. Jei grąžinsime jums sumokėtą kainą, kol negalėsime apžiūrėti prekes ir vėliau sužinosime, kad su jomis elgėmės nepriimtinai, turite sumokėti mums atitinkamą sumą.
9.4.2 Didžiausia kompensacija už pristatymo išlaidas bus pristatymo kaštai pigiausiu mūsų siūlomu pristatymo būdu. Pavyzdžiui, jei siūlome prekės pristatymą per 3-5 dienas už vieną kainą, bet pasirinksite, kad prekė būtų pristatyta per 24 valandas už didesnę kainą, grąžinsime tik tiek, kiek būtumėte sumokėję už pigesnį pristatymo variantą.
9.5 Kada bus grąžintos lėšos. Mes kuo greičiau grąžinsime jums priklausančias lėšas. Jei pasinaudosite teise persigalvoti, pinigai jums bus grąžinti per 14 dienų nuo tos dienos, kai gausime iš jūsų prekę, arba, jei anksčiau, nuo tos dienos, kai pateiksite mums įrodymus, kad išsiuntėte grąžinti produktą mums. Informacijos apie tai, kaip mums grąžinti prekę, rasite 9.2 punkte.

10.0 Mūsų teisės nutraukti sutartį

10.1 Mes galime nutraukti sutartį, jei ją sulaužysite. Sutartį dėl gaminio galime nutraukti bet kuriuo metu parašydami jums, jei:
10.1.1 jūs neatliekate mums jokio mokėjimo suėjus terminui ir vis tiek neatliekate mokėjimo per 14 dienų nuo tada, kai mes jums priminsime, kad reikia sumokėti;
10.1.2 per pagrįstą laiką nuo to momento, kai mes to paprašėme, nepateiksite mums informacijos, kurios mums reikia, kad galėtume pateikti produktus, pavyzdžiui, produkto tipo ir jūsų vardo bei adreso; arba
10.1.3 per protingą laiką neleidžiate mums pristatyti produktų jums.
10.2 Jūs privalote mums atlyginti žalą, jei pažeidžiate sutartį. Jei nutrauksime sutartį 10.1 punkte nurodytomis situacijomis, grąžinsime visus pinigus, kuriuos iš anksto sumokėjote už produktus, kurių nepateikėme, tačiau galime išskaityti arba imti jums pagrįstą kompensaciją už grynąsias išlaidas, kurias patirsime dėl jūsų sulaužydamas sutartį.
10.3 Mes galime atsiimti prekę. Galime jums parašyti, kad praneštume, kad nebeteiksime produkto. Mes jus informuosime ne vėliau kaip prieš 30 dienų apie prekės tiekimo sustabdymą ir grąžinsime visas iš anksto sumokėtas sumas už produktus, kurie nebus pateikti.

11.0 Jei kyla problemų dėl gaminio

11.1 Kaip pranešti apie problemas. Jei turite klausimų ar nusiskundimų dėl prekės, susisiekite su mumis. Galite skambinti mūsų klientų patirties komandai 01543 648044 arba parašyti mums info@ffs.co.uk arba FFS Beauty Ltd, Unit 14 Morgan's Business Park, Bettys Lane, Norton Canes, Staffordshire, WS11 9UU.
11.2 Jūsų teisinių teisių santrauka. Esame teisiškai įpareigoti tiekti produktus, kurie atitinka šią sutartį. Žemiau esančioje informacijoje rasite pagrindinių su produktu susijusių teisinių teisių santrauką. Niekas šiose sąlygose neturės įtakos jūsų teisėms.
Tai jūsų pagrindinių teisinių teisių santrauka. Jiems taikomos tam tikros išimtys. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Piliečių patarimų svetainėje www.adviceguide.org.uk arba skambinkite 03454 04 05 06.
Jei jūsų gaminys yra prekės, pavyzdžiui, baldai ar nešiojamas kompiuteris, 2015 m. Vartotojų teisių akte teigiama, kad prekės turi būti tokios, kaip aprašyta, atitikti paskirtį ir patenkinamos kokybės. Per numatytą jūsų gaminio gyvavimo laikotarpį jūsų teisinės teisės suteikia jums teisę į:
Iki 30 dienų: jei jūsų prekės yra sugedusios, galite nedelsiant susigrąžinti pinigus.
Iki šešių mėnesių: jei jūsų prekės negali būti pataisytos ar pakeistos, daugeliu atvejų turite teisę į visą pinigų grąžinimą.
Iki šešerių metų: jei jūsų prekės tarnaus nepakankamai ilgai, galite turėti teisę atgauti pinigus.
11.3 Jūsų įsipareigojimas grąžinti atmestas prekes. Jei norite pasinaudoti savo teisėmis atmesti gaminius, turite juos grąžinti asmeniškai ten, kur juos įsigijote, arba atsiųsti mums atgal. Pašto išlaidų neapmokėsime. Skambinkite mūsų klientų patirties komandai 01543 648044 arba rašykite el info@ffs.co.uk dėl grąžinimo etiketės.

12.0 Kaina ir apmokėjimas

12.1 Apibrėžtys. „Pradinė prenumeratos data“ yra pirmojo mokėjimo už prenumeratą data. Mėnesio prenumerata reikalauja sumokėti FFS Beauty kas 30 dienų nuo „Pradinės prenumeratos datos“.
12.2 Kur rasti prekės kainą. Prekės kaina (su PVM) bus ta kaina, kuri buvo nurodyta užsakymo puslapiuose, kai pateikėte užsakymą. Mes imamės visų pagrįstų atsargumo priemonių, siekdami užtikrinti, kad jums nurodyta prekės kaina būtų teisinga. Tačiau žr. 12.4 punktą, kas atsitiks, jei užsakyto produkto kainoje aptiksime klaidą. Bet kuriuo metu po Pirminės prenumeratos datos turite teisę pakeisti savo mokėjimo profilį mūsų svetainės skiltyje „Mano paskyra“. Išsamią informaciją apie kitą mokėjimo datą rasite pagrindiniame „Mano paskyros“ puslapyje.
12.3 Perkelsime PVM tarifo pakeitimus. Jei PVM tarifas pasikeis nuo užsakymo datos iki tos dienos, kai pristatome prekę, koreguosime jūsų sumokėtą PVM tarifą, nebent iki PVM tarifo pakeitimo įsigaliojimo jau buvote visiškai sumokėję už prekę.
12.4 Kas nutiks, jei neteisingai nustatysime kainą?. Visada gali būti, kad, nepaisant mūsų pastangų, kai kurie mūsų parduodami produktai gali būti įkainoti neteisingai. Paprastai kainas patikrinsime prieš priimdami užsakymą, todėl, jei teisinga prekės kaina užsakymo dieną yra mažesnė už mūsų nurodytą kainą užsakymo dieną, apmokestinsime mažesnę sumą. Jei teisinga prekės kaina užsakymo dieną yra didesnė už nurodytą kainą, prieš priimdami užsakymą susisieksime su jumis dėl instrukcijų. Jei priimame ir apdorojame jūsų užsakymą, kai kainodaros klaida yra akivaizdi ir neabejotina, ir jūs pagrįstai galėjote ją pripažinti neteisinga kaina, galime nutraukti sutartį, grąžinti visas jūsų sumokėtas sumas ir reikalauti grąžinti visas jums pateiktas prekes. .
12.5 Kada ir kaip reikia mokėti. Visi mokėjimai atliekami kredito arba debeto kortele. Visi pardavimai ir mokėjimai bus atliekami svarais sterlingų. Mokėjimus apdoroja „trečiosios šalies apdorojimo agentas“, kuris šiose taisyklėse ir sąlygose nurodo Stripe mokėjimo sąlygos. Jūs turite sumokėti už prekes prieš juos išsiųsdami. Jūs pripažįstate, kad kol negausime patvirtinimo iš trečiosios šalies apdorojimo agento, mokėjimas nebus tinkamai atliktas ir užsakymas nebus išsiųstas. Jūs esate atsakingi už tai, kad „trečiosios šalies apdorojimo agentas“ turėtų teisingą ir galiojančią mokėjimo informaciją per visą prenumeratos laikotarpį.
12.6 Mes galime keisti kainas. Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti mokesčius už bet kokias paslaugas. Sutinkame pranešti apie bet kokius mokesčių pasikeitimus ne vėliau kaip prieš 30 (trisdešimt) dienų. Jei nesutinkate su tokiais mokesčių pakeitimais, turite teisę nutraukti savo Prenumeratą.
12.7 Ką daryti, jei manote, kad sąskaita faktūra neteisinga. Jei manote, kad sąskaita faktūra neteisinga, nedelsdami susisiekite su mumis ir praneškite mums. Kol ginčas nebus išspręstas, palūkanų mokėti nereikės. Kai ginčas bus išspręstas, nuo pradinės mokėjimo datos skaičiuosime palūkanas už teisingai išrašytas sumas.

13.0 Mūsų atsakomybė už jūsų patirtus nuostolius ar žalą

13.1 Esame atsakingi už numatomus mūsų sukeltus nuostolius ir žalą. Jei nesilaikome šių sąlygų, esame atsakingi už jūsų patirtus nuostolius ar žalą, kurią galima numatyti dėl to, kad mes pažeidėme šią sutartį arba nesinaudojome pagrįstu rūpestingumu ir įgūdžiais, tačiau nesame atsakingi už jokius nuostolius ar žalą, nenuspėjama. Nuostoliai ar žala yra numatomi, jei akivaizdu, kad tai įvyks, arba jei sutarties sudarymo metu tiek mes, tiek jūs žinojome, kad taip gali nutikti, pavyzdžiui, jei aptarėte tai su mumis pardavimo proceso metu.
13.2 Mes jokiu būdu neatmetame ir neapribojame savo atsakomybės jums, kai tai būtų neteisėta. Tai apima atsakomybę už mirtį ar kūno sužalojimą, atsiradusį dėl mūsų ar mūsų darbuotojų, agentų ar subrangovų aplaidumo; už sukčiavimą ar apgaulingą klaidingą informaciją; už jūsų teisinių teisių, susijusių su produktais, pažeidimą, kaip apibendrinta 11.2 punkte; ir gaminiams su trūkumais pagal 1987 m. vartotojų apsaugos įstatymą.
13.3 Mes neatsakome už verslo nuostolius. Gaminius tiekiame tik buitiniam ir asmeniniam naudojimui. Jei naudosite produktus bet kokiais komerciniais, verslo ar perpardavimo tikslais, mes neprisiimame jums atsakomybės už prarastą pelną, verslo praradimą, verslo nutraukimą ar verslo galimybių praradimą.

14.0 Kaip galime naudoti jūsų asmeninę informaciją Jūsų asmeninę informaciją naudosime tik taip, kaip nurodyta mūsų Privatumo politika.

15.0 Kitos svarbios sąlygos

15.1 Mes galime perduoti šią sutartį kam nors kitam. Mes galime perduoti savo teises ir pareigas pagal šias sąlygas kitai organizacijai. Susisieksime su jumis ir informuosime, ar planuojame tai padaryti. Jei esate nepatenkinti pervedimu, galite susisiekti su mumis, kad nutrauktume sutartį per 14 dienų nuo tada, kai apie tai pranešame, ir mes jums grąžinsime visus iš anksto sumokėtus mokėjimus už nepateiktus produktus.
15.2 Norėdami perduoti savo teises kam nors kitam, jums reikia mūsų sutikimo. Galite perleisti savo teises ar įsipareigojimus pagal šias sąlygas kitam asmeniui tik tuo atveju, jei mes su tuo sutinkame raštu.
15.3 Niekas kitas pagal šią sutartį neturi jokių teisių. Ši sutartis sudaryta tarp jūsų ir mūsų. Joks kitas asmuo neturi teisės įgyvendinti bet kurios jos sąlygos.
15.4 Jei teismas pripažins, kad dalis šios sutarties yra neteisėta, likusi dalis galioja toliau. Kiekviena šių sąlygų dalis veikia atskirai. Jei kuris nors teismas ar atitinkama institucija nuspręs, kad kuri nors iš jų yra neteisėta, likusios dalys galios ir galios.
15.5 Net jei delsiame šios sutarties vykdymą, mes vis tiek galime ją vykdyti vėliau. Jei mes nedelsdami primygtinai nereikalaujame, kad padarytumėte ką nors, ką privalote daryti pagal šias sąlygas, arba jei delsiame imtis veiksmų prieš jus dėl to, kad pažeidėte šią sutartį, tai nereikš, kad jūs neprivalote daryti tų dalykų ir tai netrukdys mums imtis veiksmų prieš jus vėliau. Pavyzdžiui, jei praleidote mokėjimą ir mes jūsų nepersekiojame, bet toliau tiekiame produktus, vis tiek galime reikalauti, kad mokėtumėte vėliau.
15.6 Kokie įstatymai taikomi šiai sutarčiai ir kur galite pareikšti ieškinį. Šias sąlygas reglamentuoja Anglijos įstatymai ir dėl gaminių galite iškelti teisinius procesus Anglijos teismuose. Jei gyvenate Škotijoje, dėl gaminių galite iškelti ieškinius Škotijos arba Anglijos teismuose. Jei gyvenate Šiaurės Airijoje, galite iškelti ieškinius dėl gaminių Šiaurės Airijos arba Anglijos teismuose.