NEMOKAMAS pristatymas visiems užsakymams, kurių suma viršija 25€ ir toks bus visada!

Nauja era tvarus vyrų skutimasis iš apdovanojimus laimėjusios FFS

NAUJAS SKUTIMAS MIESTE

Skustis su ffs
1
Pasirinkite planą
2
Pasirinkite dažnumą
3
Pirkimo apžvalga

Aštriausi peiliukai pristatomi tiesiai iki jūsų durų

Mes tikime ir stiliumi, ir medžiagomis, ir tai neturėtų kainuoti žemės (tiesiogine prasme). Štai kodėl mes aistringai siekiame, kad skutimosi režimai būtų kuo lengvesni ir tvaresni. Dabar pats laikas atsisakyti vienkartinių skustuvų ir pakeisti juos aukščiausios kokybės skutimosi priemonėmis, kurių nusipelnėte.

Prenumeruokite dabar

Patogus abonementasSuasmeninkite savo skustuvą

Padarykite jį savo, pridėdami iki dvylikos simbolių ant rankenosNemokamas pristatymas, visada

Pasirinkite dažnumą, kad galėtume pristatyti peiliukus tiesiai iki jūsų durųJokių įsipareigojimų

Jūs valdote – pristabdykite, praleiskite arba atšaukite bet kuriuo metu

Skustuvo pasirinkimas yra ''Nežymiai reikšmingas!“

Nesvarbu, ar norite skustis kiekvieną dieną, ar tik ypatingomis progomis, jums reikia geriausių priemonių šiam darbui, mes aistringai siekiame, kad skutimasis būtų kuo lengvesnis, todėl dabar pats laikas atsisakyti vienkartinių skustuvų ir pakeisti juos aukščiausios kokybės, kurių nusipelnėte.

Atsiliepimai

Tikrai kokybiški produktai ir puikus klientų aptarnavimas. Labai rekomenduoju.

J. Richardsonas

Kaip tik vakar man atvežtas manasis, o šiandien jį panaudojau, nemeluosiu, jis toks gražus, tikrai geros kokybės, ir aš tikrai sakyčiau, kad verta. Džiaugiuosi, kad man nereikės susidurti su drama, kai bandau rasti pakaitalą. ašmenys mano vietiniame prekybos centre ar vaistinėje...

H. Waygoodas

Jau daugelį metų naudoju FFS ir taip pat myliu skustuvų kokybę. Man labai patinka tai, kad galite keisti pristatymo dažnumą ir tai, kad taip pat galite įsigyti skutimosi kremą ir pan. Neseniai persikėliau ir nepakeičiau savo adreso, o Nikki iš klientų aptarnavimo tarnybos man atsiuntė el. laišką ir viską sutvarkė! Mylėk

R. Rhianas

Aukščiausia kokybė

Atsisveikinkite su bukais peiliukais ir odos dirginimu su mūsų aukščiausios kokybės produktais už prieinamą kainą. Mūsų smulkūs, aštrūs, titanu padengti peiliukai yra optimaliai išdėstyti veido skutimui naudojant „AccuBlade", skirtą sunkiai pasiekiamoms vietoms. Sukurta vokiečių, pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl pasitenkinimas nebus mažas.

DUK

Kaip tai veikia

Paštu mes atsiųsime aukščiausios kokybės metalinę rankenėlę ir 8 kokybiškus peiliukus pirma dėžute, o po 28 dienų – aštuonis pakaitinius peiliukus. Būsimi pristatymai priklauso nuo jūsų pasirinkto dažnumo, atsižvelgiant į tai, kaip dažnai skutatės.

Kokie yra skutimosi prenumeratos pranašumai

Jūs gausite mūsų puikius, aštrius vokiečių gamybos peilius tiesiai pro duris su nemokamu bekontakčiu pristatymu ir nieko nereikės.

Kokia kaina?

Pristatysime aukščiausios kokybės peiliukus tiesiai iki jūsų durų už 9.95 GBP per mėnesį, jums tinkančiu dažnumu be jokių priedų.

Kaip galiu pristabdyti prenumeratą?

Savo paskyroje galite pristabdyti prenumeratą iki trijų mėnesių. Spustelėkite „Pristatymo tvarkaraštis“, tada šalia kiekvieno produkto galite spustelėti „Praleisti“ ir pasirinkti datą, iki kurios norite pristabdyti.

Kaip atšaukti prenumeratą?

Norėdami atšaukti prenumeratą, rašykite adresu cancel@ffs.co.uk. Į savo prenumeratą įtraukite el. pašto adresą,
vardą ir pavardę, kad galėtume rasti jūsų paskyrą. Taip pat norėtume išgirsti bet kokius atsiliepimus apie mūsų produktus el. paštu. Kai jūsų prenumerata bus sėkmingai atšaukta, gausite patvirtinimą iš mūsų komandos.