NEMOKAMAS pristatymas visiems užsakymams, kurių suma viršija 25€ ir toks bus visada!

Tvariai sklandus skutimasis be rūpesčių

Pagaliau... Skutimasis, kurio nusipelnėte

Išbandykite šiandien

Pirmasis JK apdovanojimas – Laimėjęs skustuvas moterims

Atsisveikinkite su nuobodu peiliuku ir odos sudirgimu su mūsų aukščiausios kokybės produktais už prieinamą kainą. Mūsų ploni deimantais padengti peiliukai užtikrina, kad jūsų skustuvas išliktų aštrus viso skutimosi metu, o pridėta raminamojo vitamino E juostelė, kuri padeda peiliams lengvai slysti per odą. Jau daugelį metų vyriški peiliukai buvo pranašesni už moteriškus, o ne dabar. Mūsų peiliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jums nereikės tenkintis mažiau.

Kaip ji veikia

Suasmeninti

Padarykite jį savo, pridėdami iki 12 simbolių ant rankenėlės

Lankstus pristatymas

Pasirinkite dažnumą, kad galėtume pristatyti peiliukus tiesiai iki jūsų durų

Jokių įsipareigojimų

Jūs viską valdote – pristabdykite, praleiskite arba atšaukite bet kada

Pradėkite

Jums pritaikyta

Padarėme, kad galėtumėte kuo lengviau pakeisti savo planus. Pradėkite prenumeruoti skustuvą šiandien ir pasirinkite, ar siuntas gausite kas 1 ar 2 mėnesius, priklausomai nuo to, kaip dažnai skutatės. Visiškai valdydami ir be įsipareigojimų galite bet kada lengvai pristabdyti, praleisti arba atšaukti. Jokios dramos, tiesiog apsipirkimas be trinties.

Tvarumas

Prisijungę prie klubo žengsite žingsnį, kad pasakytumėte „ne“ vienkartiniam plastikui ir „taip“ tvaresniam gyvenimui. Pakuojame iki minimumo ir, kur tik galime, naudojame tvarias medžiagas. Taip pat didžiuojamės, kad turime savo vidaus peilių perdirbimo schemą. Tiesiog grąžinkite savo peiliukus mums, kad juos būtų galima perdirbti ir paruošti naujam gyvenimui.

#FFSBEAUTY INSTAGRAME

Jei netikite mūsų žodžiu

Gražūs produktai, nuostabi kaina, paprasta naudoti svetaine

Heidi

"Produktai yra gražūs ir nuostabios kokybės – gavau aukščiausios kokybės skutimosi rankenėlę, jos sukibimas yra nuostabus! Ją lengva ir paprasta naudoti. Dar net neįsipjoviau, kaip įprastai! Užsisakiau skutimosi balzamą ir raminamąjį balzamą po skutimosi ir aš tikrai pridėsiu juos į savo įprastą užsakymą! Negaliu nusakyti kaip, kiek FFS pakeitė mano požiūrį į skutimąsi..."

Pirmas mėnuo, atėjo labai greitai!

Islab11

„Pirmasis mėnuo, atėjo labai greitai! Man pristatoma daug ekologiškų produktų ir kiekvieną mėnesį sutaupoma tiek daug laiko. Skutimasis buvo itin sklandus, o skustuvo rankenėlė graži. Visas procesas yra labai lengvas ir nesudėtingas. Su galimybe pridėti priedus prie mėnesio prenumeratos, jei norite.

FFS Beauty yra tiesiog fantastiškas…

Jodi

„Mūsų namų ūkis naudoja FFS. Aš paprastai nepalieku tiek daug atsiliepimų, išskyrus produktus, kuriuos tikrai palaikau. Negaliu pakankamai rekomenduoti FFS.. Perdirbamos pakuotės, skutimosi galvučių perdirbimo paslauga, prieinama kaina, rankenėlės kokybė, graviravimo paslauga! Skutimosi galvutės tarnauja ilgai, o mano kojos atrodo kaip „stiklinės" – jos puikiai tinka ir kitoms subtilioms vietoms!

Daugiau nieko kito dabar nepirkčiau

Danyel

„Nupirkau sau ir dukroms 4 skustuvus, suasmenintus, o peiliukų prenumeratos reiškia, kad nesibaigiame – neseniai išbandėme įdegį ir mums patiko, taip pat maloniai kvepia. Dabar nepirkčiau kitų skutimosi priemonių, o balzamas po skutimosi kvepia dieviškai.